Black Desert Onlıne’dan Yeni Bir Güncelleme

MMORPG oyunu Black Desert Online, yeni güncellemesiyle yeni sınıf, bölüm sonu canavarı ve görevlere kavuşarak uçsuz bucaksız dünyasının sınırlarını daha da büyütecek.

Black Desert hayranları, sisteme eklenen 6’ncı sunucu ile oyunu her zamankinden hızlı oynayabilecek. Detaylı karakter yaratma ve farklı oynanış biçimiyle milyonlarca oyuncunun gözdesi olan oyundaki eğlenceli etkinlikler, oyun severlere her gün farklı bir hediye kazandırıyor.

Pearl Abyss, popüler MMORPG oyunu Black Desert Online için yapılan güncellemeyle oyuna bazı yenilikler ekleniyor. 9’uncu sınıf olarak oyuna eklenecek olan Kunoichi, dövüş sanatları ve hava saldırılarında usta bir sınıf. Uzun yıllar boyu Serendia’daki bir tapınakta kilit altında tutulan Kzarka, büyük bir tahribat yaratmak için geri dönüyor. Ayrıca, şehir içi panolarda yer alacak görevler ile oyuncular maceraya devam ediyor.

Oyuncu sayısının artışıyla ortaya çıkabilecek yoğunluk üzerine, hayranlarının kesintisiz bir oyun deneyimi yaşamasını garanti altına almak isteyen yapımcı ve yayıncı firma Pearl Abyss, yeni sunucusu olan Calpheon’u da sisteme ekledi. Çok kısa süre önce Kapalı Beta sürecinden çıkan Black Desert Online yoğun ilgiyle karşılaşmış ve üç sunucu yetersiz gelince, dördüncü sunucusunu açmıştı. Pearl Abyss, yeni sunucusu Calpheon ile meraklılarına mükemmel bir deneyim sunmaya devam etmeyi amaçlıyor.

1515736031 BD World 04 - Black Desert Onlıne’dan Yeni Bir Güncelleme 1515736025 BD World 03 - Black Desert Onlıne’dan Yeni Bir Güncelleme

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir