DijitalDr’dan sağlık uzmanlarına kişisel web sitesi hizmeti

Çevrimiçi ortamlardaki bilgi kirliliği ya da sahte uygulamalar, toplumda sağlık uzmanlarına olan güveni zedeleyebiliyor. Bunun olumsuz etkilerini azaltmak için DijitalDr, sağlık uzmanlarına özel web siteleri hazırlıyor.

 

Sosyal medyanın yükselişi ile birlikte, birçok sağlık uzmanı kendini ve hizmetlerini çevrimiçi ortamlarda anlatıyor. Bu mecralar, olumlu olduğu kadar bilgi kirliliği ve sahte uygulamalar nedeniyle zaman zaman toplumda sağlık uzmanlarına olan güveni ciddi anlamda zedeleyebiliyor. Bu sorunun etkilerini minimuma indirmek için kolları sıvayan DijitalDr Kurucu Ortağı Ansı Deniz Rona Bayıldıran, üzerinde çalıştıkları projeyi ve sağlık uzmanlarına sağladığı avantajları anlatıyor. Çevrimiçi ortamlardaki bilgi kirliliği ya da sahte uygulamaların toplumda sağlık uzmanlarına olan güveni de zedeleyebildiğini ifade eden Bayıldıran, “Biz de bugüne kadar 100’e yakın sağlık uzmanı ile çalışmış bir dijital tasarım ajansı olarak, sosyal medyada görünür olmak ve güven aşılamak isteyen sağlık uzmanları için oldukça pratik web siteleri tasarlamaya odaklandık. Beslenme uzmanları, terapistler ve doktorların ihtiyaç ve taleplerine göre seçilmiş tasarımlarla fonksiyonel ve ziyaretçi ile ilişki geliştiren web siteleri yapmaya başladık” diyor.

 

“Sağlık uzmanlarının da web sitesi olmalı”

İnternette bulunmanın, sağlık uzmanları için bir öncelik olmadığını, ancak danışanların internette hastalık, reçete ya da tedavi konularında araştırma yaptığını ifade eden Bayıldıran, “Sağlık uzmanları, dijital dünyanın bir parçası olan web sitelerini genellikle bilgi kaynağı olarak görürler. Danışan ya da hastaların, uzmanlık alanları ve hizmetleri hakkında bilgi edilebilmelerini isterler. Dolayısıyla kendilerine özel hazırlanmış tıbbi web siteleri, hekimlerin kendilerini tanıtmak ve sektörde bir adım öne geçmeleri için bir şanstır. Özellikle hekim; kendisini bir marka olarak konumlandırma hedefindeyse, tüm bilgilerini yani marka değerini bir araya toplamak için kendi web sitesine sahip olması son derece mantıklıdır” diyor. Bayıldıran, sözlerine şöyle devam ediyor: “Web siteniz bir nevi kendi yayın organınızdır. Hem hizmetlerinizle ilgili tüm bilgileri paylaşabilir hem de danışanlarınız ve hastalarınız ile yakın etkileşime girebilirsiniz. Web sitelerinde son dönem trend olan uygulamalar; video paylaşımları, anketler, takvim, canlı asistan ve hesap makineleri gibi bir dijital hizmet çeşitliliği ile ziyaretçilerinizle derin bir bağ kurmak çok daha kolay olur.”

 

Sağlık uzmanlarına özel web sitesi DijitalDr’da

Günümüzde farklı web site temalarının akılda karışıklığa sebep olduğunu, bunların yanında kopyalanmış görsel ve yazıların kullanıcıların güvenini sarstığını vurgu yapan Bayıldıran, “DijitalDr olarak, her bir sağlık uzmanının kendini en iyi şekilde ifade etmelerine olanak sağlamak amacıyla kendi sözleriyle ve özelliklerine göre tasarlanmış bir web sitesi hazırlıyoruz. WordPress üzerinde hizmet veriyoruz. Tasarımda kullanabileceğimiz tüm web sitesi şablonlarını özel olarak sağlık uzmanları için optimum faydayı elde edebilecek şekilde seçiyoruz. Tasarımdan teslimata kadar suremiz, içerik ve tüm detayların hazır olması hâlinde sadece üç gün sürüyor” şeklinde konuşuyor.

 

“DijitalDr ihtiyaçlarınızı karşılıyor”

Sadece web sitesi kurmanın yeterli olmadığının bilinciyle çalıştıklarını dile getiren Bayıldıran, yeni web sitesi için gerek duyulabilecek hizmetleri hekimlere zaman kaybetmeden sunduklarını aktarıyor. Bayıldıran, sözlerine şöyle devam ediyor: “Bunlardan bazıları mobil cihazlarla uyumlu web sitesi tasarımı, logo ve grafik unsurları tasarlayabileceğiniz grafik tasarım, SSL güvenlikli alan adı ve hosting, e-posta adresi ve eposta gönderim altyapısı, görsel içerik stok yönetimi, blog yazıları ve içerik üretimi, arama motorlarında üst sıralarda masrafsız yer alınmasını sağlayan arama motoru optimizasyonu (SEO), dijital reklam yönetimi, web sitesine ziyaretçi çekebileceğiniz sosyal medya hesaplarınız için içerik yönetimi ve düzenli analitik raporlamalardır. Bunların yanında basit bir içerik yönetim sistemi kullanarak, web sitenize yeni nitelikler ekleyebilmenizi, saatleri ve tarihleri ​​değiştirebilmenizi ve içeriği gerektiği gibi düzenlemenizi kolay kontrollerle sağlıyoruz

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir