Erp Yazılımı Hangi Özellikleri İçermelidir?

Dijital dönüşümün başarıyla gerçekleştirebilmesi için güçlü bir kurumsal yazılım kullanmak önemli. abas ERP yazılımı, orta veya büyük ölçekli işletmelere bu süreçte birçok araçla çözümler sunuyor.

Teknolojik yeniliklere adapte olma, büyüme ve rekabet avantajı sağlama gibi sebeplerden dolayı firmalar, dijital dönüşüme yöneliyorlar. Her ölçekte ve sektörde, bu hedeflere ulaşılabilmesi ve dijital dönüşümün başarıyla gerçekleştirebilmesi için güçlü bir kurumsal yazılıma ihtiyaç var. abas ERP yazılımı orta veya büyük ölçekli işletmelere bu süreçte çeşitli araçlarla destek oluyor. abasERP; hibrit platform yapısı, kullanıcı dostu tasarım ve çoklu lokasyon desteğiyle dikkat çekiyor.

abasERP’nin hibrit platform yapısı; grafiksel kullanıcı arayüzü (GUI), web arayüzü ve mobil uygulamaları çalışanlarınızın her zaman ve her yerden bilgiye erişimini mümkün kılıyor.

Konfigürasyon ve sunum imkanları sayesinde, her kullanıcı tek bir tıkla tercih ettiği şekilde verileri görüntüleyebilir, süreçler arasında kolay ve hızlı geçişler yapabilir. Firmalar, bu süreçlerinde sadece tek bir lokasyona takılı kalmamalı, ERP sistemi ise çoklu lokasyonda operasyonlar yürüten işletmelere yardımcı olmalıdır. abas ERP, karmaşık organizasyon yapılarını eşleştirmede profesyonel destek sunuyor ve tüm şirketlerin, lokasyonların/bölgelerin, müşterilerin ve tedarikçilerin ağlarını optimize ediyor.

Ana veriler merkezi olarak korunuyor, yeni lokasyonlar çaba harcamadan entegre edilebiliyor ve süreçler kolayca genişletilebiliyor.

İş Zekası ile Maksimum Şeffaflık Sağlanıyor

Nesnelerin İnterneti, Endüstri 4.0, Gelişmiş Mantıksal Analiz, Robotlar, 3 Boyutlu Baskı, Artırılmış Gerçeklik ve Drone Teslimatı gibi trendlerin yaygınlaştığı dijital dönüşümde; satış, satınalma, üretim gibi süreçlerden ziyade bu trendlerle etkileşim kurabilen ve firmanızda fark yaratacak uygulamalardan bahsedilmelidir.

abas BI (iş zekası) ile verilerinizi kontrol altına almakla kalmaz, aynı zamanda sürekli takip edebilirsiniz. İş zekası, ERP sistemi ile birlikte uygun raporlamaya olanak tanıyor. Gelişmiş kokpitler analizleri, değerlendirmeleri ve kilit performans göstergelerini görselleştirerek, çizelgeleme ve maliyet planlamasından satınalma ve teslim süreleri ile finansal rakamlara kadar maksimum şeffaflık sağlıyor. Eğilimleri ve riskleri erkenden belirleyebilir, fırsatları yakalayabilir, zayıf noktaları tespit edebilir ve süreçleri optimize edebilirsiniz.

İş Süreçleri Yönetimi, Mobil Uygulamalar ve daha fazlası

abas İş Süreçleri Yönetimi, özel iş akışlarınıza uyarlanıp, karmaşık süreç zincirlerini bile görselleştiriyor. Temel ilke basittir: Her süreç mantıksal olarak ve zaman sırasıyla birbirine bağlı alt bileşenlerine ayrılmıştır.

Bireysel görevler, termin tarihleri ve öncelikleri ile oluşturulur ve yakında yapılacaklar ile ilgili hatırlatma bildirimleri de gönderilecek şekilde çalışanlara veya bir ekibe atanır. Tüm aktif iş akışları ve durumları hakkında her zaman tam bir genel bakışa sahip olursunuz. Sadece tıklama ile süreç zincirindeki darboğazları analiz edebilir ve bu sayede süreçlerinizi optimize edebilirsiniz. abasERP’nin Mobil Uygulamaları ile satış ekibiniz, satış toplantıları sırasında müşterilerin dosyaları veya potansiyel müşteriler gibi tüm CRM verilerine erişebilir.

Saha servisindeki servis çalışanları, randevularını kontrol etmek, teşhis verilerini ve siparişlerini tabletlerine kaydetmek ve gerekli yedek parçaları anında sipariş etmek için “Mobil Servis” uygulamasını kullanabilir. “Mobil Satınalma” tüm satınalma ve teslimat yönetimi sürecini destekler ve hareket halindeyken tedarikçilerle yapılan tüm işlemleri hızlıca incelemenizi sağlar. Avantajları gayet açıktır: Zaman alan manuel veri girişi en aza indirilir, önemli veriler her zaman kullanılabilir ve hareket halindeyken bile işlemler kontrol edilebilir.

abas Dynamic - Erp Yazılımı Hangi Özellikleri İçermelidir?

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir