Kişiye özel bilgisayar Casper’da

En son teknolojiyi kullanıcılarıyla buluşturan Casper, “bilgisayar özelleştirme” ile bilgisayar toplama işleminin en güvenilir ve profesyonel hâlini kullanıcılarına sunuyor. Laptop bilgisayar özelleştirmede en fazla donanım seçeneğini sunan markalardan olan Casper, tüm kullanıcıları ile bu deneyimi paylaşmayı hedefliyor.

 

Bugün “bilgisayar özelleştirme” olarak tanımlanan sistem; yüzlerce teknoloji ve donanım seçenekleri arasından dilediğiniz özellikleri seçerek kendinize özel cihazı üretebileceğiniz sistemdir. Bilgisayarınızı oluşturan tüm bileşenlerin fabrika ortamında test edilerek bir araya getirilmesi; muhtemel parça uyumsuzluğu riskini önler, bilgisayarınızın tüm donanımlarının güvenle ve garanti kapsamında üretilmesini sağlar. Alışılagelmiş bilgisayar toplamada bilgisayarlar fabrika ortamında değil, basit alanlarda toplanarak oluşturulan bileşenlere sahiptir. Özelleştirme sisteminde ise bilgisayarların her bileşeni elektriksiz üretim ortamında test edilip, sistem ayarları uygulanıp, tüm güncellemeleriyle birlikte güvenli bir şekilde oluşturulur. Casper Ar-Ge mühendisleri, toplama bilgisayarlarda yaşanması muhtemel parça uyumsuzluğu risklerini ortadan kaldırmak için en uyumlu ve uygun parçaları yapılan testler sonucunda kullanıcılara ulaştırıyorlar.

 

Özelleştirme nasıl yapılır?

Günümüz koşullarında kullandığımız cihazların yüksek verimliliğe, güçlü teknolojik donanım ve altyapıya sahip olmaları oldukça önem kazanıyor. Hayatı kolaylaştıran çözümler sunan Casper, ihtiyacınız olan donanımdaki bilgisayarlarınızı fabrika ortamında özelleştirerek, kullanıcılarına güvenli ürünler sunmayı hedefliyor. Casper özelleştirme sistemi ile bilgisayarınızın özelliklerini, fiyatını ve performansınızı belirleyebilir, ihtiyacınız olan sistemi güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Casper’ın internet sitesinden vereceğiniz siparişlerde laptop, desktop ve All in One modellerinde seçtiğiniz modelin özelliklerini dilediğiniz gibi yükseltebilir veya düşürebilirsiniz. İşletim sistemi, depolama, grafik kartı, güç kaynağı, bellek, kablosuz bağlantı, soğutma sistemi ve ekran boyutu teknolojilerine ait seçeneğe sahip olurken, birbirinden farklı performans seçenekleriyle kişiye özel bilgisayarınızı üretebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz donanım özellikleri üretim tesisinde güvenlik önlemleri doğrultusunda elektriksiz ortamda montajlanıyor, çoklu uyumluluk testlerinden geçiyor. Testleri başarıyla tamamlanan kişiye özel cihazlar, yerinde paketlenerek kullanıcılara ulaştırılıyor.

 

Özelleştirme yaparken nelere dikkat edilmeli?

Öncelikle bilgisayarı kullanım amacına göre model ve işletim sistemi belirlenmelidir. Ev, ofis, oyuncu bilgisayarları için farklı işletim sistemleri, ekran kartları, güç kaynakları, depolama alanları seçenekleri değerlendirilmelidir. Değişkenlik gösteren ihtiyaçlar göz önünde bulundurarak tüm bilgisayar modelleri, en uygun içerik seçenekleriyle çeşitlendirilmiştir. İhtiyacınız ve kullanım alanınıza göre, birbirinden farklı seçeneklerle size en uygun bilgisayarlarınızı oluşturabilir, kendinize özel bilgisayarınıza avantajlı teknik servis hizmeti ve garanti imkânı ile sahip olabilirsiniz.

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir