Koçan Yığınlarından Akıllı Telefonlara, Faturanın Dönüşümü

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için geliştirilen online ön muhasebe programı Paraşüt, bugüne kadar 10 bine yakın KOBİ’nin ön muhasebe alanındaki işlemlerini dijitale ve mobile taşıdı. Mobil uygulamasına yeni özellikler ekleyerek mobil kullanım oranını arttırmayı hedefleyen Paraşüt’ün mobil uygulaması sayesinde işletmeler;

otobüsten, vapurdan, evden, kısacası bulundukları her yerden fatura oluşturup anında gönderme imkanına sahip. Paraşüt Kurucu Ortağı Sean Yu, “Birkaç sene öncesine kadar gelir-gider işleri çoğunlukla Excel dosyalarında veya defterlerde yürütülürdü. Faturaların hazırlanma, alıcıya gönderilme ve iptal işlemleri hem vakit hem de para kaybına neden olurdu. İş hacimlerindeki sürekli artış nedeniyle ön muhasebe, özellikle de faturalandırma çoğu firma için külfet haline gelmişti. Bu nedenle faturalandırma sürecini kolaylaştıracak verimli ve esnek finansal takip araçlarınıullanmak kaçınılmaz hale geldi.

Günümüzde bu tür finansal işlemleri akıllı telefonlarımızla, günün her saati, dilediğimiz her yerden yapabilir durumdayız. Bu noktada Paraşüt, KOBİ’lere çözüm sunan bir marka oldu.

Gelişen ihtiyaçlara göre platformumuzun özellikleri ve kullanım alanlarını da genişletmeye devam ediyoruz. KOBİ’lere, fatura takibi, cari hesap takibi, gelir-gider takibi, raporlama, e-fatura, online tahsilat gibi ön muhasebe faaliyetlerinin yönetimini sağlamanın yanı sıra, yakın zamanda hayata geçirdiğimiz CRM entegrasyonu ile de KOBİ’lerin aynı zamanda müşteri ilişkileri yönetimini de yine Paraşüt üzerinden yapmalarına olanak tanıyoruz” diyor.

1515676502 Sean Yu kucuk - Koçan Yığınlarından Akıllı Telefonlara, Faturanın Dönüşümü

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir