Playstation’dan Kiş Gecelerine Keyif Katacak Playlink Oyunlari

PlayStation, oyun zevkini ailesiyle ve arkadaşlarıyla paylaşmak isteyenler için yeni grup oyunlarını PlayLink konseptiyle sunuyor.

Fazladan DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazı gerektirmeyen PlayLink oyunları oyuncular, akıllı telefonu veya tableti üzerinden PS4’e bağlanarak oyun deneyimini yaşayabiliyor.

PlayStation, yeni PlayLink oyunlarıyla her kesimden oyunseveri sevdikleriyle keyifli anlar yaşamaya davet ediyor. Bu üç oyun da, Türkçe dil desteği ile herkesin keyif alabileceği bir deneyim yaşatıyor. Yenilikçi, heyecan verici ve sürprizlere açık bir oyun deneyimi sunan PlayLink oyunları için birden çok DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazına ihtiyaç duyulmuyor. PlayLink oyunları için, oyunu PS4’e taktıktan sonra akıllı telefon veya tabletler ile TV’nin başına toplanmak yeterli oluyor.

Dostlar Birbirini “That’s You” ile Daha İyi Tanıyor

Aile üyeleri ve arkadaşlar arasında oynanabilecek That’s You oyununda, bini aşkın soru yer alıyor. Oyuncular, dostlarının kendi haklarındaki düşüncelerini keşfetme fırsatı bulurken, birbirini daha yakından tanıyor. TV, PS4 ve tablet ve akıllı telefon aracılığıyla oynanabilen oyun; cesaret isteyen çizim yarışmaları, fotoğraf yarışmaları için selfie çekimleri gibi aktivitelerle daha eğlenceli hale geliyor. Oyun, iki ila altı oyuncu katılımını destekliyor.

“Hidden Agenda’da” Oyuncuları Zor Kararlar Bekliyor

PS4’e özel suç oyunu Hidden Agenda’da oyuncular mobil cihazlarını kullanarak hikayeyi önemli ölçüde etkileyecek zor kararlar alıyor. Until Dawn geliştiricisi Supermassive Games’in geliştirdiği oyun, bir ila altı oyuncu ile oynanabiliyor. Her bir oyuncu, üzerinde çalışacağı bir hedefe sahip olurken, ortak hedef doğrultusunda hareket etme veya birbirine karşı çalışma seçeneklerine sahip.

Eğlenceli Bir Genel Kültür Yarışması “Knowledge is Power”

PlayLink oyunlarından PS4’e özel yeni bir oyun da Knowledge is Power. Rekabetin heyecan kattığı bu genel kültür yarışmasına katılmak için DUALSHOCK 4 kablosuz kontrol cihazına gerek duyulmuyor. Yalnızca akıllı telefonunuzu kaparak, sekiz karakterden birini seçmek ve bir selfie çekmek yeterli. Oyuncular en fazla altı kişilik bir grup halinde tema sorularının cevaplanacağı Bilgi Piramidi’nde soruları hızla cevaplayarak zirveye ulaşmayı hedefliyor. Knowledge is Power, iki ila altı oyuncu katılımı ile oynanabiliyor.

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir