Yandex Navigasyon’dan Özel Şoför Hizmeti

Milyonlarca araç sürücüsüne trafikte yol gösteren Yandex Navigasyon, kullanıcılarına fayda sağlayacak bir yeniliğe daha imza atıyor. Yandex Navigasyon kullanıcıları, artık araçları için saatlik özel şoför hizmetini de bu uygulama üzerinden alabilecekler. İş hayatında veya özel hayatında kendi aracı için bir şoföre ihtiyaç duyan kullanıcılar, Yandex Navigasyon uygulaması üzerinden birkaç tıklamayla kolaylıkla saatlik özel şoför hizmeti alabilecekler.

Kullanıcılar, ister hafta içi isterlerse hafta sonu, 7 gün 24 saat bu hizmetten yararlanabilecekler. Yandex Navigasyon, saatlik özel şoför hizmeti için Alfred Concierge ile işbirliği yaptı. Kullanıcılar, bu özelliğe arama ekranında yer alan ve uygulamanın vitrini olarak adlandırılan Kategoriler’e girerek ulaşabilecekler.

Kategoriler ekranında Alfred Concierge logosuna tıklayarak, ihtiyaç anlarında kendilerine en yakın noktadan özel şoför çağırabilecek olan kullanıcılar, kategoriden yaptıkları arama sonucunda çıkan Alfred logosuna tıkladıktan sonra “Hemen Ara” butonu aracılığıyla rezervasyon yaptırabilecekler.

 

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir