Yemek.com Mobil Uygulaması Çıktı

Yemek.com, mobil uygulaması ile kullanıcılarla cepte buluşmaya başladı. Uygulama, kullanıcılara Tarif Defteri ve Alışveriş Listesi özelliklerinin yanı sıra faydalı, bilgilendirici ve keyifli içerikler de sunuyor.

Leziz yemek tarifleri ve eğlenceli içerikleri yemek tutkunları ile buluşturan Yemek.com’un kullanıcıları tarafından merakla beklenen mobil uygulaması Google Play ve App Store’da yayınlandı. Birçok kategoride yüzlerce videolu yemek tarifi sunan uygulamada kullanıcılar malzemelere göre tarif aratabiliyor, özel günler için özel menüler oluşturabiliyor. Uygulama, yalnızca tarifleriyle değil faydalı, bilgilendirici ve keyifli içerikleriyle de tüm konularda kullanıcılar için en iyi yardımcı haline geliyor. Yemek.com mobil uygulamasının “Tarif Defteri” özelliği sayesinde kullanıcılar tariflere hem tek dokunuşla ulaşabiliyor ve hem tarifleri kaydedebiliyor. Kullanıcıların bütçesini hızlıca planlayan Alışveriş Listesi özelliği ile de tarifteki eksik malzemeler tek hareketle kolayca tamamlanıyor.

Kullanıcılar Kendi Tariflerini Paylaşabiliyor1535443054 MobilApp4 169x300 - Yemek.com Mobil Uygulaması Çıktı
Yemek.com uygulaması ile kullanıcılar, tariflerini kendi isimleriyle yayınlayarak diğer kullanıcıların beğenisine sunabiliyor. Bu özellik ile bütün kullanıcılar birbirlerinin tariflerinden yararlanıyor, beğendiği tarifleri tarif defterine ekleyebiliyor ve beğendiği yazarları takibe alarak aynı damak zevkine sahip yeni arkadaşlar edinebiliyor.

Akıllı Yemek Tarifi Arama Özelliğiyle Malzemeye Göre Tarif Bulma
Tarif Arama özelliği ile kullanıcılar yemeklerinde istedikleri veya istemedikleri malzemeleri yazıyor ve bu tercihlere göre tariflere ulaşıyor. Ayrıca kullanıcılar evlerindeki malzemeleri yazarak sadece bu malzemeleri içeren tarifleri de görüntüleyebiliyor.

Farklı Kategorilerde Videolu/Yazılı Binlerce Tarif
Yemek.com mobil uygulamasında et, sebze, tatlı, makarna, pilav, hamur işi, zeytinyağlı, balık, tavuk, atıştırmalık, yöresel tarifler ile “Bugün Ne Pişirsem?” sorusu tarihe karışıyor. Günlük ve haftalık yayınlanan tarif listeleri tek dokunuşla yardımınıza koşuyor, ekonomik tarif menüleriyle kullanıcıların mutfak bütçesini de düşünüyor. Bunun yanı sıra raw food, diyet, detox, vegan gibi özel beslenme tercihlerine uygun kategorilerde, her yerde bulunamayan lezzetli tariflerle sağlıklı yaşam ve kilo kontrolüne katkı sağlıyor. Diyabet gibi rahatsızlıkları olan kullanıcıların hayatlarına yeni lezzetler katarak besin kontrolüne destek oluyor. Ayrıca tariflerin püf noktası ile servis ve pişirme önerileri bölümlerinde tam kıvamında lezzetler hazırlamak için Yemek.com şeflerinin özel tüyoları yer alıyor.

Sağlık, Güzellik ve Ev Bakım Önerileri De Bulunuyor
Yemek.com mobil uygulamasından yalnızca tarif değil; faydalı, bilgilendirici ve keyifli içeriklere de ulaşmak mümkün. Anne-bebek sağlığı ile ilgili öneriler, bebeklerle ilgili faydalı öneriler, sık yaşanan sorunlara çözümler ve hamilelikte ihtiyaç duyabilen bütün bilgiler bulunuyor.

Yorum Alanı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir